شرکت داده پردازی نوتاش اندیشه

قرن کنونی، عصر ارتباطات نام گرفته و تکنولوژی IT دروازه ورود به این عصر است. این تکنولوژی به سرعت در تمام جهان فراگیر شده و اینک به عنوان یکی از مهمترین علوم ارتباطی و اطلاعاتی در آمده است. استفاده از این تکنولوژی جهت گسترش کمی و کیفی سطح ارتباطی و تبادل اطلاعات نیازمند استفاده از تجهیزات وفناوریهای جدید در عرصه رایانه و شبکه گردیده که همگان را ملزم به بهره گیری از آنها می نماید. ضمن اینکه دانش این تکنولوژی هر روزه رو به پیشرفت و گسترش بوده و همواره نیاز به فراگیری در این رشته احساس می گردد.
شرکت داده پردازی نوتاش اندیشه با کوله باری از تجربه موسسین خود که سالها در عرصه تکنولوژی IT و شبکه فعالیت می کرده اند، به منظور انتقال این تکنولوژی به داخل کشور عزیزمان و گسترش همه جانبه آن پا به عرصه نهاده است. این شرکت با کادری مجرب و با بهره گرفتن از جدیدترین متدهای روز در عرصه شبکه و IT آماده است تا در زمینه های مختلف از جمله مشاوره، طراحی، آموزش، نظارت، تامین، پشتیبانی، نصب و اجرای شبکه های محلی و گسترده LAN ,WAN ,Wireless, اینترنت و اینترانت به هم میهنان عزیز خدمت رسانی نماید.
همچنین ارائه پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات فعال و غیر فعال شبکه از بهترین مارکهای دنیا همچون Cisco ,3com ,Siemens ,Hp ,Linksys, از رده تجهیزات Active و Nexans ,NTC از رده تجهیزات Passive از جمله فعالیتهای اصلی شرکت داده پردازی نوتاش اندیشه می باشد.
کشور ما به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای منطقه و با داشتن پتانسیل بالا در زمینه تکنولوژی و اقتصاد نیازمند پیشرفته ترین تجهیزات بوده و این شرکت امیدوار است که بتواند در این راستا قدم کوچکی بردارد.